Hlavní stranaZaměstnáníNabídky

Zaměstnání - Nabídky

Volná pozice v oboru PROTEOMIKA a BIOCHEMIE

Typ práce: hlavní pracovní poměr

Popis pozice: Centrum biomedicínského výzkumu (CBV) ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové vypisuje výběrové řízení na 2 pozice (postdok) v oborech proteomika a biochemie.

Hledáme nového kolegu/kolegyni do proteomické skupiny zaměřené na hmotnostně-spektrometrickou (MS) analýzu biologických vzorků. Náplní práce bude především plnění cílů v probíhajících proteomických projektech vč. přípravy vzorků pro MS, obsluhy přístrojů a vyhodnocení dat.

Dále hledáme výjimečného jednotlivce se silným vědeckým zázemím v oblasti biochemie a manažerskými schopnostmi do procesu vývoje nových léčiv. Volná pozice (postdok/senior scientist) má v popisu práce především vývoj a validace nových biochemických případně molekulárně biologických metod (enzymy, receptory, tkáňové kultury).

Očekáváme:

  • Titul Ph.D. v oboru bioanalytika/biochemie a příbuzných oborech
  • Praktická znalost HPLC, zkušenost s LC-MS/MS výhodou
  • Schopnost samostatné vědecké a publikační práce
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Schopnost práce v kolektivu, případně vedení studentů
  • Komunikativnost, ochota vzdělávat se i mimo svou odbornost
  • Dlouhodobá zahraniční zkušenost výhodou

 Nabízíme:

  • Nadstandardní platové podmínky
  • Možnost zvýšeného osobního ohodnocení dle vykonané práce
  • Možnost vedení pregraduálních a postgraduálních studentů
  • Aktivní účast v národních i mezinárodních vědeckých projektech
  • Účast v mladém a progresivním vědeckém kolektivu

Přihlášky v podobě strukturovaného vědeckého CV zasílejte elektronicky na adresy:

Proteomika: marie.vajrychova@fnhk.cz

Biochemie: ondrej.soukup@fnhk.cz

Bližší informace lze získat na výše uvedených adresách popř. na telefonu +420 495 832 017 (proteomika) a +420 603 351 801 (biochemie).

Více na: https://www.fnhk.cz/cbv/predstaveni-pracoviste

Kontaktní osoba:
Marie Vajrychová

marie.vajrychova@fnhk.cz

Telefon:
+420 495 832 017

Vloženo: 11.3.2020

OPPI, MPO, EU

CEBIO a I. etapa JVTP

  • CEBIO
  • BC AV CR
  • Budvar
  • CAVD
  • CZBA
  • Eco Tend
  • Envisan Gem
  • Gentrend
  • JAIP
  • Jihočeská univerzita
  • Madeta
  • Forestina
  • ALIDEA

Provozovatel

Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání o.p.s.

Články na přání

[načítám anketu]